fotografia ślubna

Jak wygląda ten wyjątkowy czas z naszej perspektywy…

Tuż przed… Jeśli zdecydujecie się na sesję narzeczeńską to dobrze postąpicie! Jest to czas kiedy możemy się poznać, porozmawiać, spędzić ze sobą trochę czasu. Wy oswajacie się z aparatem a my… z Wami. 

To już dziś? 😉

Na samym początku spotykamy się u Was w domu. Zazwyczaj w domu rodzinnym Panny Młodej albo w Waszym zaciszu domowym. Jest to część którą bardzo lubimy. Moment kiedy jest zamieszanie i wszyscy się spieszą, ale to właśnie daje dreszczyk emocji, fajną adrenalinę i super zdjęcia.

Przysięga.. Coś wspaniałego. Mimo że tak naprawdę mało się znamy to zawsze się wzruszamy! To taki piękny, romantyczny moment! Chyba nasz ulubiony! Stoicie na przeciwko siebie, wpatrzeni wypowiadając ,, i nie opuszczę Cię..”. Tak, to jest niesamowite.

Pierwszy taniec, wesele, zabawa. TAK! Jesteście małżeństwem! Wspaniale! Uwielbiamy Wasze pierwsze tańce. Niesamowicie romantyczne i pełne miłości chwile! Jesteśmy z wami do oczepin, do ok. godziny 1.00 w nocy. Utrwalamy wszystkie ważne momenty, staramy się to zrobić najlepiej jak potrafimy.

Sesja plenerowa. Uff.. można odetchną. Już po wszystkim, możecie teraz rozkoszować się swoja miłością sam na sam a my będziemy chcieli uwiecznić to na fotografiach. Taką sesję fajnie jest wykonać świeżo po ślubie, na kilka dni po. Wtedy jesteście jeszcze tacy.. hm, nieskalani szarością codziennego życia. 😉 Wybieramy wspólnie miejsce i godzinę i po prostu spędzamy miło czas 😉

Co jeszcze możemy dla was zrobić?

Jak zachować wspomnienia? Na Waszą specjalną prośbę wykonujemy fotoalbumy, odbitki w drewnianym pudełkach, lub dodatkowe usługi takie tak podziękowania dla rodziców (w formie sesji zdjęciowej).

Masz pytania? Napisz do Nas!