fotografia noworodkowa

Sesja noworodkowa to niesamowita pamiątka na lata, to zatrzymanie chwili która tak szybko przeminie. To czas w którym maluszek jest najważniejszy, nie liczy się nic więcej tylko Wy i Wasz cud! Na sesję umawiamy się jeszcze przed pojawieniem się maluszka, lub zaraz po.

Taką sesję najlepiej wykonać do 14 dnia życia, maksymalnie 21. Wtedy maluszek śpi głębokim snem i łatwiej się z nim współpracuje.

Sesja wygląda tak:  My przyjeżdżamy do Was. Robimy przede wszystkim, naturalne ujęcia Was z maleństwem. Chodzi o to żeby maluch czuł się jak najbardziej komfortowo. Jest dla tych z Was którzy wolą bardziej naturalne zdjęcia. Bez owijania i ubierania dziecka, można powiedzieć że robimy wtedy sesję lifestylową. Wtedy też maluch może być starszy. Tak naprawdę to wy decydujecie kiedy chcecie ją zrobić. 

Podsumowując:

Ujęcia lifestylowe u Was w domu, Wy + Wasze maleństwo, kilka ujęć samego maleństwa, ujęcia z rodzeństwem jeśli jest. Tutaj nie ograniczam się do ilości zdjęć, tyle ile wyjdzie tyle dostaniecie. Jest to minimum 20 gotowych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce. Tworzę również dla Was galerię pod hasłem.

 

Istnieje możliwość dokupienia albumów, odbitek w różnych formatach. Zapytaj o cenę. 🙂